Pasikeiskite savo šukuoseną!

Pasitikite vasarą atsinaujinusios! Šiltąjį sezoną pradėkite pasikeitusios ir dar gražesnės. Geriausia tai padaryti tiesiog kiek pakeitus savo šukuoseną!

Pasitarkite su savo plaukų stilistu. Gal verta patrumpinti plaukus? O gal kiek pašviesinti? Atkreipkite dėmesį ne tik į mados trendus, bet ir į savo veido formą. Tai labai svarbu! Kas tinka apvalaus veido moterims, ne tiks kvadratinės formos veidui.

Nepamirškite, jos net ir po apsilankymo pas plaukų stilistą, būtina toliau rūpintis plaukais. Svarbiausia palaikyti plaukų drėgmę! Tai lengvai galite padaryti su Natural Vital atkuriamuoju šampūnu. Jo sudėtyje yra goji uogų bei alavijų. Goji uogose gausu vitamino C ir atioksidantų, taip pat B grupės vitaminų, mineralų, amino rūgščių ir svarbiausiųjų riebiųjų rūgščių, kurie užtikrina puikų drėkinimą ir saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. Alavijuose gausu amino rūgščių, vitaminų ir mineralų. Drėkina, minkština ir švelnina plauką, saugo natūralią plauko struktūrą.

Picture1

 

Pasikeisti prieš vasarą mėgsta ir Holivudo žvaigždės. Grožio naujienų komanda dalijasi puikia žvaigždžių transformacijų galerija. Pasisemkite idėjų!

7 gallery-1429392311-cos-amber gallery-1430838256-gty-hailey-baldwin-150505 gty_katy_perry_150505 gty_miley_cyrus_150505


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*